Mesačné archívy: september 2023

Kozak Cup 2023

16.9.2023 sa uskutočnil v Košiciach ďalší ročník turnaja Kozak Cup na počesť nestora slovenského bedmintonu pána Jaroslava Kozáka, ktorý tento rok oslavuje krásnych 80 rokov. Spolu sa zišlo 15. párov. Pánu Kozákovi prajeme hlavne veľa zdravia a elánu.

II.liga východ, 5.kolo

2.9 sa v Rožňave uskutočnila prvá časť 5. kola druhej ligy. Stretli sa tam mužstvá BK Sabinov, Koral SNV, KGB Rožňava, Victory Trebišov a Tatran Spišské Vlachy. Naše družstvo hralo ráno o 9.00 s družstvom Sabinova. Zápas skončil nerozhodne 4:4. O 11.00 sme hrali proti domácej Rožňave, ktorej sme po ťažkom boji prehrali 5:3. Za… Čítať viac »

GP U17 A, Prešov, 23.-24.septembra

23. a 24.09 sa Prešove uskutočnil „A“ čkový turnaj Grand Prix U17. Z nášho klubu sa z kvalifikácie prebojovala Nelka Štepitová. V 1. kole si v troch setoch vybojovala postup, keď zvíťazila nad Adelkou Lachovou z Dolného Kubína. V druhom kole zviedla ťažký trojsetový duel s neskoršou víťazkou Elou Eliáškovou z CEVA Trenčín, ktorej nakoniec… Čítať viac »

Grand Prix Q mladšieho dorastu – oblasť Východ

9.9.2023 bol v Dolnom Kubíne kvalifikačný turnaj U17 pre oblasť Východ. Nelka Štepitová z nášho klubu obsadila v ženskej dvojhre 4 miesto a kvalifikovala sa na turnaj kategórie A. V zmiešanej štvorhre postúpila s Pavlom Kovaľom z PBA Prešov až do finále, kde prehrali v troch setoch. Podobne i ženskej štvorhre prehrali vo finále s… Čítať viac »