III. kolo, 17.12.2016

V predvianočnú sobotu sa uskutočnilo posledné kolo III. ligy východ a v príjemnom prostredí Kežmarskej bedmintonovej haly Focus+ sme uzavreli túto skrátenú sezónu.

Ďakujeme za účasť a tešíme sa na stretnutia v novom roku.

Tabuľka po finálovom kole

     v  r  p  zápasy  body
1. KGB Rožňava B 7 1 0 47 17 15
2. KGB Rožňava A 6 2 0 50 12 14
3. BK Sabinov 5 1 2 39 25 11
4. BC Liptovský Mikuláš 5 0 3 42 22 10
5. BFA Poprad 4 1 3 33 29 9
6. VEVA Huncovce 2 1 5 28 36 5
7. ŠKB Poprad 2 1 5 20 44 5
8. Slavoj Spišká Belá 1 0 7 14 50 2
9. BKT Trebišov B 0 1 7 13 51 1

Usporiadateľ : VEVA Huncovce a BFA Poprad 17.12.2016

BC Liptovský Mikuláš VEVA Huncovce 7:1 (14:6)
BK Sabinov MŠK Slavoj Spišská Belá 8:0 (16:1)
BFA Poprad KGB Rožňava A 3:3 (6:7)
KGB Rožňava B BFA Poprad 7:1 (14:3)
VEVA Huncovce BK Sabinov 4:4 (8:10)
BK Sabinov BC Liptovský Mikuláš 5:3 (11:8)
VEVA Huncovce BKT Trebišov B 8:0 (16:0)
BC Liptovský Mikuláš BKT Trebišov B 8:0 (16:0)
Slavoj Spišská Belá BKT Trebišov B 8:0 (16:0)
KGB Rožňava B ŠKB Poprad 8:0 (16:0)
KGB Rožňava A ŠKB Poprad 8:0 (16:0)
BFA Poprad ŠKB Poprad 8:0 (16:0)

Družstvá BKT Trebišov B a ŠKB Poprad sa záverečného kola nezúčastnili.

Domáci: VEVA Huncovce Hostia:   BC Liptovský Mikuláš 1.set 2.set 3.set
1.DM Ján Kurila Ján Šarmír 21:19 16:21 14:21
2.DM Roman Kocún Kristián Červeň 21:19 21:14
3.DM Slavomír Daniel Pavel Urban 13:21 13:21
Martina Stašková Ľubica Maťková 10:21 21:18 11:21
1.ŠM Ján Kurila / Jozef Kurila ml. Ján Šarmír / Pavol Glončák 22:20 17:21 16:21
2.ŠM Jozef Kurila st. / Roman Kocún Kristián Červeň / Pavel Urban 13:21 15:21
ŠŽ Martina Stašková / Viera Pinziková Ľubica Maťková / Romana Balážová 14:21 18:21
MIX Jozef Kurila st. / Valéria Kurilová Pavol Glončák / Mirka Glončáková 21:19 17:21 8:21

Víťaz:       BC Liptovský Mikuláš                 1:7        (6:14)    (322:403)

Domáci: MŠK Slavoj Spišská Belá Hostia:   BK Sabinov 1.set 2.set 3.set
1.DM Rastislav Lech Vojtech Molčan 16:21 5:21
2.DM Ľubomír Tomaščák Samuel Molčan 17:21 8:21
3.DM Rastislav Lech st. Justín Adamko 11:21 17:21
Lenka Lechová Alexandra Kalinayová 7:21 1:21
1.ŠM Rastislav Lech / Rastislav Lech st. Vojtech Molčan / Samuel Molčan 13:21 11:21
2.ŠM Marek Jezerčák / Miroslav Mačičák Justín Adamko / Ľubomír Kalinay 9:21 12:21
ŠŽ Alena Garanová / Lenka Lechová Alexandra Kalinayová / Dominika Síkeľová 18:21 21:15 7:21
MIX Ľubomír Tomaščák / Alena Garanová Ľubomír Kalinay / Dominika Síkeľová 18:21 18:21

Víťaz:       BK Sabinov                                   0:8        (1:16)    (209:351)

Domáci: BFA Poprad Hostia:   KGB Rožňava A 1.set 2.set 3.set
1.DM Adam Rybka Jakub Filčák 21:19 22:20
2.DM Martin Ďurčo Dominik Zlatoš 18:21 12:21
3.DM Martin Mina Marek Kotlarčík 21:18 21:17
Kristína Kocúnová Stela Repková 7:21 5:21
1.ŠM Adam Rybka / Martin Mina Jakub Filčák / Ladislav Šimon 14:21 15:21
2.ŠM Jozef Galajda / Martin Ďurčo Dominik Zlatoš / Ján Laskovič 12:21 21:8 21:10
ŠŽ
MIX

Víťaz:       Remíza                                            3:3         (6:7)     (210:239)

Domáci: BFA Poprad Hostia:   KGB Rožňava B 1.set 2.set 3.set
1.DM Adam Rybka Filip Lörinc 21:15 21:8
2.DM Martin Ďurčo Marek Gajdoš 12:21 5:21
3.DM Martin Mina Peter Hricovný 8:21 18:21
Kristína Kocúnová Michaela Mazurková 9:21 13:21
1.ŠM Adam Rybka / Martin Mina Filip Lörinc / Ján Rogos 23:21 13:21 10:21
2.ŠM Jozef Galajda / Martin Ďurčo Peter Hricovný / Marek Gajdoš 10:21 11:21
ŠŽ Michaela Mazurková / Monika Mrázová 0:21 0:21
MIX Oskar Lörinc / Monika Mrázová 0:21 0:21

Víťaz:       KGB Rožňava B                           1:7        (3:14)    (174:338)

Domáci: VEVA Huncovce Hostia:   BK Sabinov 1.set 2.set 3.set
1.DM Ján Kurila Vojtech Molčan 18:21 21:15 21:17
2.DM Roman Kocún Samuel Molčan 12:21 21:15 23:21
3.DM Jozef Kurila ml. Justín Adamko 12:21 19:21
Martina Stašková Alexandra Kalinayová 15:21 20:22
1.ŠM Ján Kurila / Jozef Kurila ml. Vojtech Molčan / Samuel Molčan 21:17 21:11
2.ŠM Jozef Kurila st. / Slavomír Daniel Justín Adamko / Ľubomír Kalinay 21:12 21:12
ŠŽ Martina Stašková / Viera Pinziková Alexandra Kalinayová / Dominika Síkeľová 12:21 17:21
MIX Jozef Kurila st. / Valéria Kurilová Ľubomír Kalinay / Dominika Síkeľová 24:26 16:21

Víťaz:       Remíza                                            4:4        (8:10)    (335:336)

Domáci: BK Sabinov Hostia:   BC Liptovský Mikuláš 1.set 2.set 3.set
1.DM Vojtech Molčan Ján Šarmír 13:21 14:21
2.DM Samuel Molčan Kristián Červeň 21:19 17:21 21:14
3.DM Justín Adamko Pavol Glončák 21:17 21:9
Alexandra Kalinayová Romana Balážová 21:13 21:7
1.ŠM Vojtech Molčan / Samuel Molčan Ján Šarmír / Pavol Glončák 19:21 21:13 21:12
2.ŠM Justín Adamko / Ľubomír Kalinay Kristián Červeň / Pavel Urban 22:24 21:15 11:21
Dominika Síkeľová / Alexandra Kalinayová Ľubica Maťková / Mirka Glončáková

 

21:8

 

21:17

ŠŽ
MIX Ľubomír Kalinay / Dominika Síkeľová Pavel Urban / Ľubica Maťková 10:21 10:21

Víťaz:       BK Sabinov                                   5:3        (11:8)    (347:315)