II.kolo, 19.11.2016

TABUĽKA po 2. kole

     v  r  p Zápasy   Sety  Body
1. KGB Rožňava A 5 1 0 39 9 82 25 11
2. KGB Rožňava B 5 1 0 32 16 72 36 11
3. BC Liptovský Mikuláš 3 0 2 24 16 51 42 6
4. BK Sabinov 3 0 2 22 18 51 43 6
5. BFA Poprad 3 0 4 21 19 47 49 6
6. ŠKB Poprad 2 1 2 20 20 49 47 5
7. VEVA Huncovce 1 0 4 15 25 40 54 2
8. BKT Trebišov B 0 1 4 13 27 33 59 1
9. Slavoj Spišká Belá 0 0 6 6 42 18 88 0

Usporiadateľ : VEVA Huncovce

KGB Rožňava A

KGB Rožňava B

KGB Rožňava B

KGB Rožňava A

KGB Rožňava B

KGB Rožňava A

VEVA Huncovce

–                      VEVA Huncovce

–                      BC Liptovský Mikuláš

–                      MŠK Slavoj Spišská Belá

–                      BC Liptovský Mikuláš

–                      VEVA Huncovce

–                      MŠK Slavoj Spišská Belá

–                      MŠK Slavoj Spišská Belá

6:2

6:2

7:1

6:2

5:3

8:0

6:2

(13:5)

(13:5)

(15:2)

(13:4)

(11:6)

(16:1)

(13:5)

Usporiadateľ : BKT Trebišov

BKT Trebišov B

BK Sabinov

BK Sabinov

BKT Trebišov B

–                      ŠKB Poprad

–                      BFA Poprad

–                      ŠKB Poprad

–                      BFA Poprad

4:4

7:1

6:2

3:5

(9:8)

(15:3)

(13:7)

(9:11)

 

Domáci:   KGB Rožňava A Hostia: VEVA Huncovce 1.set 2.set 3.set
1.DM Patrik Šimon Ján Kurila 6:21 21:18 19:21
2.DM Jakub Filčák Jozef Kurila ml. 21:14 21:8
3.DM Marek Kotlarčík Jozef Kurila st. 21:14 21:9
Stela Repková Martina Stašková 23:21 21:19
1.ŠM Patrik Šimon / Ladislav Šimon Jozef Kurila ml. / Ján Kurila 21:12 21:10
2.ŠM Jakub Filčák / Marek Kotlarčík Jozef Kurila st. / Slavomír Daniel 23:21 21:13
ŠŽ Viktória Pevná / Diana Manková Martina Stašková / Viera Pinziková 17:21 15:21
MIX Ladislav Šimon / Diana Manková Slavomír Daniel / Eva Lokšíková 18:21 21:17 21:16

Víťaz:       KGB Rožňava A                            6:2        (13:5)    (352:297)

 

Domáci:   KGB Rožňava B Hostia: BC Liptovský Mikuláš 1.set 2.set 3.set
1.DM Filip Lörinc Ján Šarmír 8:21 8:21
2.DM Peter Hricovný Michal Janek 21:19 21:15
3.DM Tomáš Štefko Pavel Urban 19:21 21:19 21:14
Michaela Mazurková Ľubica Maťková 21:11 21:10
1.ŠM Filip Lörinc / Oskar Lörinc Ján Šarmír / Pavol Glončák 21:19 15:21 12:21
2.ŠM Peter Hricovný / Tomáš Štefko Michal Janek / Pavel Urban 21:15 21:11
ŠŽ Michaela Mazurková / Monika Mrázová Ľubica Maťková / Aneta Strculová 21:16 21:8
MIX Oskar Lörinc / Monika Mrázová Pavol Glončák / Mirka Glončáková 21:16 21:8

Víťaz:       KGB Rožňava B                           6:2        (13:5)    (335:286)

 

Domáci:   KGB Rožňava B Hostia: MŠK Slavoj Spišská Belá 1.set 2.set 3.set
1.DM Filip Lörinc Rastislav Lech 21:13 21:15
2.DM Peter Hricovný Pavol Brežina 21:11 21:14
3.DM Tomáš Štefko Matúš Matava 19:21 21:19 15:21
Michaela Mazurková Paula Židovská 21:12 21:11
1.ŠM Filip Lörinc / Oskar Lörinc Rastislav Lech / Matúš Matava 21:15 21:19
2.ŠM Peter Hricovný / Tomáš Štefko Pavol Brežina / Ľubomír Tomaščák 21:10 21:9
ŠŽ Monika Mrázová / Michaela Mazurková Alena Garanová / Lenka Lechová 21:11 21:15
MIX Oskar Lörinc / Monika Mrázová Samuel Dubec / Paula Židovská 21:13 21:10

Víťaz:       KGB Rožňava B                           7:1        (15:2)    (349:239)

 

Domáci:   KGB Rožňava A Hostia: BC Liptovský Mikuláš 1.set 2.set 3.set
1.DM Patrik Šimon Ján Šarmír 16:21 17:21
2.DM Jakub Filčák Michal Janek 21:4 21:8
3.DM Marek Kotlarčík Pavol Glončák 21:12 21:12
Viktória Pevná Aneta Strculová 21:5 21:1
1.ŠM Patrik Šimon / Ladislav Šimon Ján Šarmír / Pavol Glončák 16:21 21:16 16:21
2.ŠM Jakub Filčák / Marek Kotlarčík Michal Janek / Pavel Urban 21:4 21:18
ŠŽ Stela Repková / Diana Manková Ľubica Maťková / Mirka Glončáková 21:14 21:14
MIX Ladislav Šimon / Viktória Pevná Pavel Urban / Ľubica Maťková 21:12 21:16

Víťaz:       KGB Rožňava A                            6:2        (13:4)    (338:220)

 

Domáci:   KGB Rožňava B Hostia: VEVA Huncovce 1.set 2.set 3.set
1.DM Filip Lörinc Ján Kurila 11:21 16:21
2.DM Peter Hricovný Jozef Kurila ml. 21:14 21:4
3.DM Tomáš Štefko Slavomír Daniel 16:21 14:21
Michaela Mazurková Eva Lokšíková 21:15 21:5
1.ŠM Filip Lörinc / Oskar Lörinc Ján Kurila / Jozef Kurila ml. 20:22 21:12 19:21
2.ŠM Peter Hricovný / Tomáš Štefko Jozef Kurila st. / Slavomír Daniel 21:18 21:15
ŠŽ Michaela Mazurková / Monika Mrázová Martina Stašková / Viera Pinziková 21:11 21:18
MIX Oskar Lörinc / Monika Mrázová Jozef Kurila st. / Valéria Kurilová 21:12 21:12

Víťaz:       KGB Rožňava B                           5:3        (11:6)    (327:263)

 

Domáci:   KGB Rožňava A Hostia: MŠK Slavoj Spišská Belá 1.set 2.set 3.set
1.DM Patrik Šimon Rastislav Lech 21:13 17:21 22:20
2.DM Jakub Filčák Pavol Brežina 21:19 21:12
3.DM Marek Kotlarčík Matúš Matava 21:11 21:14
Stela Repková Alena Garanová 21:15 21:10
1.ŠM Patrik Šimon / Ladislav Šimon Rastislav Lech / Pavol Brežina 21:10 21:9
2.ŠM Jakub Filčák / Marek Kotlarčík Ľubomír Tomaščák / Samuel Dubec 21:10 21:9
ŠŽ Stela Repková / Viktória Pevná Paula Židovská / Lenka Lechová 21:8 21:5
MIX Ladislav Šimon / Diana Manková Ľubomír Tomaščák / Alena Garanová 21:12 21:11

Víťaz:       KGB Rožňava A                            8:0        (16:1)    (354:209)

 

Domáci:   VEVA Huncovce Hostia: MŠK Slavoj Spišská Belá 1.set 2.set 3.set
1.DM Ján Kurila Rastislav Lech 21:15 21:16
2.DM Jozef Kurila ml. Pavol Brežina 21:8 21:19
3.DM Slavomír Daniel Matúš Matava 21:9 23:21
Martina Stašková Alena Garanová 21:10 21:19
1.ŠM Ján Kurila / Jozef Kurila ml. Rastislav Lech / Matúš Matava 21:15 21:19
2.ŠM Jozef Kurila st. / Slavomír Daniel Ľubomír Tomaščák / Samuel Dubec 21:14 15:21 16:21
ŠŽ Eva Lokšíková / Viera Pinziková Alena Garanová / Paula Židovská 12:21 7:21
MIX Jozef Kurila st. / Valéria Kurilová Samuel Dubec / Paula Židovská 21:16 18:21 21:15

Víťaz:       VEVA Huncovce                           6:2        (13:5)    (343:301)

 

Domáci:   BKT Trebišov B Hostia: ŠKB Poprad 1.set 2.set 3.set
1.DM Ján Chovanec Miloš Staško 16:21 21:17 10:21
2.DM Erik Šoltés Štefan Rebo 12:21 10:21
3.DM Andrej Krisanov Jozef Onduško 15:21 15:21
Michaela Mikulová Soňa Lavríková 21:7 21:6
1.ŠM Martin Rechtorovič / Igor Marko Miloš Staško / Štefan Rebo 18:21 15:21
2.ŠM Erik Šoltés / Andrej Krisanov Jozef Onduško / Boris Rigo 21:8 21:14
ŠŽ Michaela Mikulová / Ľudmila Bľandová 21:0 21:0
MIX Igor Marko / Ľudmila Bľandová 21:0 21:0

Víťaz:       Remíza                                            4:4         (9:8)     (300:220)

 

Domáci:   BK Sabinov Hostia: BFA Poprad 1.set 2.set 3.set
1.DM Vojtech Molčan Adam Rybka 21:12 20:22 12:21
2.DM Samuel Molčan Martin Mina 21:16 16:21 21:10
3.DM Justín Adamko Matúš Rybka 21:15 21:13
Alexandra Kalinayová Kristína Kocúnová 21:7 21:13
1.ŠM Vojtech Molčan / Samuel Molčan Adam Rybka / Matúš Rybka 21:12 21:10
2.ŠM Justín Adamko / Ľubomír Kalinay 21:0 21:0
ŠŽ Klaudia Kalinayová / Dominika Síkeľová Kristína Kocúnová / Petra Perignátová 21:18 21:8
MIX Ľubomír Kalinay / Dominika Síkeľová Martin Mina / Petra Perignátová 21:15 21:16

Víťaz:       BK Sabinov                                   7:1        (15:3)    (363:229)

 

Domáci:   BK Sabinov Hostia: ŠKB Poprad 1.set 2.set 3.set
1.DM Vojtech Molčan Miloš Staško 22:20 18:21 21:18
2.DM Samuel Molčan Štefan Rebo 11:21 19:21
3.DM Justín Adamko Jozef Onduško 16:21 21:13 17:21
Klaudia Kalinayová Soňa Lavríková 21:8 21:7
1.ŠM Vojtech Molčan / Samuel Molčan Miloš Staško / Štefan Rebo 19:21 21:18 22:20
2.ŠM Justín Adamko / Ľubomír Kalinay Jozef Onduško / Boris Rigo 21:17 17:21 21:10
ŠŽ Dominika Síkeľová / Klaudia Kalinayová 21:0 21:0
MIX Ľubomír Kalinay / Alexandra Kalinayová 21:0 21:0

Víťaz:       BK Sabinov                                   6:2        (13:7)    (392:278)

 

Domáci:   BKT Trebišov B Hostia: BFA Poprad 1.set 2.set 3.set
1.DM Martin Rechtorovič Adam Rybka 21:15 18:21 10:21
2.DM Erik Šoltés Martin Mina 17:21 21:23
3.DM Andrej Krisanov Matúš Rybka 15:21 22:20 19:21
Ľudmila Bľandová Petra Perignátová 10:21 9:21
1.ŠM Martin Rechtorovič / Igor Marko Matúš Rybka / Martin Mina 10:21 21:12 15:21
2.ŠM Erik Šoltés / Andrej Krisanov 21:0 21:0
ŠŽ Ľudmila Bľandová / Michaela Mikulová Petra Perignátová / Kristína Kocúnová 24:22 21:14
MIX Igor Marko / Michaela Mikulová Adam Rybka / Kristína Kocúnová 21:18 19:21 21:15

Víťaz:       BFA Poprad                                   3:5        (9:11)    (356:349)