I.kolo, 8.10.2016

Výsledky prvého kola 2016 – 8.10.2016

Tabuľka po 1. kole

1. BC Liptovský Mikuláš 3   0   0 20:4 6
2. KGB Rožňava A 2   1   0 17:7 5
3. KGB Rožňava B 2   1   0 14:10 5
4. BFA Poprad 2   0   1 15:9 4
5. ŠKB Poprad 2   0   1 14:10 4
6. BK Sabinov 1   0   2 11:13 2
7. VEVA Huncovce 0   0   2 4:12 0
8. BKT Trebišov B 0   0   3 6:18 0
9. MŠK Slavoj Spišská Belá 0   0   3 3:21 0

Usporiadateľ : KGB Rožňava

KGB Rožňava A – KGB Rožňava B 4:4 (9:11)
KGB Rožňava A – BKT Trebišov B 8:0 (16:2)
KGB Rožňava A – BK Sabinov 5:3 (11:8)
KGB Rožňava B – BKT Trebišov B 5:3 (12:6)
KGB Rožňava B – BK Sabinov 5:3 (11:8)
BKT Trebišov B – BK Sabinov 3:5 (7:12)

Usporiadateľ:ŠKP Poprad

ŠKB Poprad – Slavoj Spišská Belá 6:2 (13:4)
ŠKB Poprad – BC Liptovský Mikuláš 2:6 (8:13)
ŠKB Poprad – VEVA Huncovce 6:2 (13:8)
BFA Poprad – BC Liptovský Mikuláš 2:6 (6:13)
BFA Poprad – Slavoj Spišská Belá 7:1 (15:4)
BFA Poprad – VEVA Huncovce 6:2 (12:8)
BC Lipt. Mikuláš – Slavoj Spišská Belá 8:0 (16:2)

 

 

Domáci: ŠKB Poprad Hostia:   VEVA Huncovce 1.set 2.set 3.set
1.DM Miloš Staško Ján Kurila 18:21 19:21
2.DM Jozef Onduško Roman Kocún 21:16 14:21 21:14
3.DM Marek Žemba Jozef Kurila ml. 16:21 24:22 21:17
Soňa Lavríková Viera Pinziková 21:0 21:0
1.ŠM Miloš Staško / Štefan Rebo Ján Kurila / Jozef Kurila ml. 21:19 21:15
2.ŠM Boris Rigo / Marek Žemba Jozef Kurila st. / Roman Kocún 21:12 17:21 21:19
ŠŽ Soňa Lavríková / Renáta Rigová Viera Pinziková / Valéria Kurilová 21:14 15:21 21:14
MIX Štefan Rebo / Renáta Rigová Jozef Kurila st. / Valéria Kurilová 22:20 18:21 15:21

Víťaz:          ŠKB Poprad                                        6:2         (13:8)     (409:350)

Domáci: BC Liptovský Mikuláš Hostia:   MŠK Slavoj Spišská Belá 1.set 2.set 3.set
1.DM Ján Šarmír Rastislav Lech 21:16 15:21 21:11
2.DM Matej Brestovský Samuel Dubec 21:6 21:11
3.DM Pavel Urban Rastislav Lech st. 21:18 21:14
Ľubica Maťková Paula Židovská 21:14 21:9
1.ŠM Ján Šarmír / Pavol Glončák Ľubomír Tomaščák / Samuel Dubec 21:14 21:13
2.ŠM Matej Brestovský / Pavel Urban Marek Jezerčák / Rastislav Lech st. 21:13 21:9
ŠŽ Romana Balážová / Ľubica Maťková Paula Židovská / Lenka Lechová 21:15 19:21 21:9
MIX Pavol Glončák / Romana Balážová Rastislav Lech / Alena Garanová 21:16 21:16

Víťaz:          BC Liptovský Mikuláš                         8:0         (16:2)     (370:246)

Domáci: BFA Poprad Hostia:   VEVA Huncovce 1.set 2.set 3.set
1.DM Jozef Galajda Ján Kurila 16:21 20:22
2.DM Martin Mina Roman Kocún 15:21 15:21
3.DM Matúš Rybka Jozef Kurila ml. 21:15 22:20
Petra Perignátová Viera Pinziková 21:0 21:0
1.ŠM Matúš Rybka / Jozef Galajda Ján Kurila / Jozef Kurila ml. 16:21 21:19 21:14
2.ŠM Martin Mina / Oliver Uhlár Roman Kocún / Jozef Kurila st. 21:15 15:21 21:18
ŠŽ Kristína Kocúnová / Petra Perignátová Martina Stašková / Valéria Kurilová 19:21 21:14 21:12
MIX Oliver Uhlár / Kristína Kocúnová Jozef Kurila st. / Valéria Kurilová 21:19 18:21 21:13

Víťaz:          BFA Poprad                                        6:2         (12:8)     (387:328)

Domáci: MŠK Slavoj Spišská Belá Hostia:   BFA Poprad 1.set 2.set 3.set
1.DM Rastislav Lech Oliver Uhlár 21:19 19:21 12:21
2.DM Ľubomír Tomaščák Martin Mina 21:23 11:21
3.DM Marek Jezerčák Matúš Rybka 8:21 12:21
Paula Židovská Kristína Kocúnová 21:10 21:23 21:11
1.ŠM Rastislav Lech / Ľubomír Tomaščák Matúš Rybka / Jozef Galajda 21:23 10:21
2.ŠM Samuel Dubec / Marek Jezerčák Oliver Uhlár / Martin Mina 5:21 12:21
ŠŽ Lenka Lechová / Alena Garanová Kristína Kocúnová / Petra Perignátová 18:21 21:11 9:21
MIX Samuel Dubec / Paula Židovská Jozef Galajda / Petra Perignátová 19:21 20:22

Víťaz:          BFA Poprad                                        1:7         (4:15)     (302:373)

Domáci: ŠKB Poprad Hostia:   BC Liptovský Mikuláš 1.set 2.set 3.set
1.DM Miloš Staško Ján Šarmír 17:21 21:18 13:21
2.DM Štefan Rebo Matej Brestovský 21:17 18:21 9:21
3.DM Marek Žemba Pavol Glončák 21:13 21:18
Soňa Lavríková Romana Balážová 23:25 21:10 21:17
1.ŠM Miloš Staško / Štefan Rebo Ján Šarmír / Pavol Glončák 14:21 22:20 12:21
2.ŠM Jozef Onduško / Marek Žemba Matej Brestovský / Pavel Urban 12:21 15:21
ŠŽ Soňa Lavríková / Renáta Rigová Romana Balážová / Ľubica Maťková 12:21 21:10 14:21
MIX Jozef Onduško / Renáta Rigová Pavel Urban / Ľubica Maťková 13:21 10:21

Víťaz:          BC Liptovský Mikuláš                         2:6         (8:13)     (351:400)

Domáci: ŠKB Poprad Hostia:   MŠK Slavoj Spišská Belá 1.set 2.set 3.set
1.DM Miloš Staško Rastislav Lech 21:16 21:18
2.DM Štefan Rebo Ľubomír Tomaščák 21:9 21:7
3.DM Jozef Onduško Rastislav Lech st. 21:6 21:13
Soňa Lavríková Alena Garanová 21:17 21:19
1.ŠM Miloš Staško / Štefan Rebo Rastislav Lech / Rastislav Lech st. 21:16 21:10
2.ŠM Marek Žemba / Boris Rigo Ľubomír Tomaščák / Samuel Dubec 22:20 21:19
ŠŽ Soňa Lavríková / Renáta Rigová Paula Židovská / Zuzana Lechová 15:21 16:21
MIX Marek Žemba / Renáta Rigová Samuel Dubec / Paula Židovská 21:18 18:21 13:21

Víťaz:          ŠKB Poprad                                        6:2         (13:4)     (336:272)

Domáci: BFA Poprad Hostia:   BC Liptovský Mikuláš 1.set 2.set 3.set
1.DM Oliver Uhlár Ján Šarmír 16:21 12:21
2.DM Martin Mina Matej Brestovský 8:21 14:21
3.DM Matúš Rybka Pavol Glončák 18:21 19:21
Petra Perignátová Romana Balážová 21:14 21:17
1.ŠM Matúš Rybka / Jozef Galajda Ján Šarmír / Pavol Glončák 21:12 10:21 17:21
2.ŠM Oliver Uhlár / Martin Mina Matej Brestovský / Pavel Urban 18:21 10:21
ŠŽ Kristína Kocúnová / Petra Perignátová Ľubica Maťková / Romana Balážová 21:16 4:21 22:20
MIX Jozef Galajda / Kristína Kocúnová Pavel Urban / Ľubica Maťková 15:21 21:18 11:21

Víťaz:          BC Liptovský Mikuláš                         2:6         (6:13)     (299:370)

Domáci:   KGB Rožňava A Hostia: BKT Trebišov B 1.set 2.set 3.set
1.DM Patrik Šimon Ján Chovanec 21:19 21:18
2.DM Jakub Filčák Ľuboš Iľko 21:13 21:13
3.DM Marek Kotlarčík Erik Šoltés 25:23 21:14
Stela Repková Ľudmila Bľandová 21:2 21:4
1.ŠM Patrik Šimon / Ladislav Šimon Ján Chovanec / Erik Šoltés 22:20 15:21 21:14
2.ŠM Jakub Filčák / Marek Kotlarčík Ľuboš Iľko / Igor Marko 18:21 21:13 21:10
ŠŽ Viktória Pevná / Stela Repková Michaela Mikulová / Ľudmila Bľandová 21:9 21:7
MIX Ladislav Šimon / Viktória Pevná Igor Marko / Michaela Mikulová 22:20 21:14

Víťaz:          KGB Rožňava A                         8:0         (16:2)     (375:255)

Domáci: KGB Rožňava B Hostia:   BKT Trebišov B 1.set 2.set 3.set
1.DM Filip Lorinc Ján Chovanec 21:12 12:21 15:21
2.DM Ján Hlivák Erik Šoltés 15:21 15:21
3.DM Oskar Lörinc Igor Marko 21:17 21:14
Michaela Gargušová Ľudmila Bľandová 21:2 21:4
1.ŠM Filip Lorinc / Ján Hlivák Ján Chovanec / Igor Marko 21:16 23:21
2.ŠM Peter Hricovný / Oskar Lörinc Ľuboš Iľko / Erik Šoltés 13:21 21:17 11:21
ŠŽ Michaela Gargušová / Monika Mrázová Michaela Mikulová / Ľudmila Bľandová 21:8 21:9
MIX Peter Hricovný / Monika Mrázová Ľuboš Iľko / Michaela Mikulová 21:12 21:11

Víťaz:          KGB Rožňava B                                  5:3         (12:6)     (335:269)

Domáci:   KGB Rožňava B Hostia: BK Sabinov 1.set 2.set 3.set
1.DM Filip Lorinc Vojtech Molčan 16:21 7:21
2.DM Ján Hlivák Samuel Molčan 9:21 6:21
3.DM Oskar Lörinc Justín Adamko 15:21 21:16 11:21
Michaela Gargušová Alexandra Kalinayová 21:19 21:5
1.ŠM Filip Lorinc / Ján Hlivák Vojtech Molčan / Samuel Molčan 21:13 15:21 22:20
2.ŠM Peter Hricovný / Oskar Lörinc Jakub Adamko / Ľubomír Kalinay 21:8 21:9
ŠŽ Michaela Gargušová / Monika Mrázová Alexandra Kalinayová / Dominika Síkeľová 21:13 15:21 21:17
MIX Peter Hricovný / Monika Mrázová Justín Adamko / Dominika Síkeľová 21:12 21:9

Víťaz:   KGB Rožňava B           5:3       (11:8)    (326:309

Domáci:   KGB Rožňava A Hostia: BK Sabinov 1.set 2.set 3.set
1.DM Patrik Šimon Vojtech Molčan 16:21 21:12 13:21
2.DM Jakub Filčák Samuel Molčan 22:20 21:14
3.DM Marek Kotlarčík Justín Adamko 21:19 21:6
Stela Repková Dominika Síkeľová 21:8 21:10
1.ŠM Patrik Šimon / Jakub Filčák Vojtech Molčan / Justín Adamko 21:16 21:14
2.ŠM Ladislav Šimon / Marek Kotlarčík Jakub Adamko / Ľubomír Kalinay 21:11 21:9
ŠŽ Viktória Pevná / Stela Repková Dominika Síkeľová / Alexandra Kalinayová 21:16 21:17
MIX Ladislav Šimon / Viktória Pevná Samuel Molčan / Alexandra Kalinayová 21:19 19:21 21:10

Víťaz:          KGB Rožňava A                                  7:1         (15:3)     (364:264)

Domáci:   KGB Rožňava A Hostia: KGB Rožňava B 1.set 2.set 3.set
1.DM Patrik Šimon Filip Lorinc 21:18 20:22 13:21
2.DM Jakub Filčák Ján Hlivák 21:10 21:11
3.DM Marek Kotlarčík Oskar Lörinc 21:16 21:11
Viktória Pevná Michaela Gargušová 15:21 13:21
1.ŠM Patrik Šimon / Ladislav Šimon Filip Lorinc / Peter Hricovný 17:21 12:21
2.ŠM Jakub Filčák / Marek Kotlarčík Ján Hlivák / Oskar Lörinc 20:22 21:13 21:10
ŠŽ Viktória Pevná / Stela Repková Michaela Gargušová / Monika Mrázová 19:21 21:23
MIX Ladislav Šimon / Stela Repková Peter Hricovný / Monika Mrázová 19:21 21:19 21:16

Víťaz:          Remíza                                 4:4         (9:10)     (358:338)

Domáci: BKT Trebišov B Hostia: BK Sabinov 1.set 2.set 3.set
1.DM Ján Chovanec Vojtech Molčan 15:21 18:21
2.DM Ľuboš Iľko Samuel Molčan 21:10 10:21 21:16
3.DM Erik Šoltés Justín Adamko 18:21 11:21
Ľudmila Bľandová Alexandra Kalinayová 4:21 13:21
1.ŠM Ján Chovanec / Erik Šoltés Vojtech Molčan / Samuel Molčan 24:22 20:22 16:21
2.ŠM Ľuboš Iľko / Igor Marko Jakub Adamko / Ľubomír Kalinay 21:14 21:10
ŠŽ Michaela Mikulová / Ľudmila Bľandová Alexandra Kalinayová / Dominika Síkeľová 10:21 12:21
MIX Igor Marko / Michaela Mikulová Justín Adamko / Dominika Síkeľová 17:21 21:19 21:19

Víťaz:               BK Sabinov                                                         3:5             (7:12)       (314:363)