6. kolo 18.4.2016

 

Výsledky 6. kola – 18.4.2016

v r p zápasy sety body
1. KBŠ Dolný Kubín 11 0 0 74 14 156  38 22
2. KGB Rožňava B 8 0 3 57 31 120  71 16
3. BK Sabinov 6 1 4 54 34 118  79 13
4. VEVA Huncovce 4 2 5 46 42 100 101 10
5. BC Liptovský Mikuláš 4 1 6 34 54   77 114   9
6. Slavoj Spišká Belá 0 0 11 14 74   39 153   0

Usporiadateľ: VEVA Huncovce

BK Sabinov – VEVA Huncovce     6:2  (13:7)

KGB Rožňava B – VEVA Huncovce     5:3  (11:7)

KGB Rožňava B – MŠK Slavoj Spišská Belá     6:2  (13:4)

BK Sabinov – Slavoj Spišská Belá     8:0  (16:2)

KBŠ Dolný Kubín – BC Liptovský Mikuláš     7:1  (14:3)

  Domáci: VEVA Huncovce Hostia:   BK Sabinov 1.set 2.set 3.set
1.DM Jozef Kurila Jakub Molčan 15:21 21:17 10:21
2.DM Ján Kurila Samuel Molčan 21:18 21:18  
3.DM Slavomír Daniel Justín Adamko 14:21 12:21  
Martina Stašková Alexandra Kalinayová 21:18 16:21 16:21
1.ŠM Jozef Kurila / Slavomír Daniel Jakub Molčan / Justín Adamko 14:21 21:18 14:21
2.ŠM Ján Kurila / Jozef Kurila st. Vojtech Molčan / Samuel Molčan 10:21 12:21  
ŠŽ Martina Stašková / Paula Židovská Klaudia Kalinayová / Dominika Síkeľová 21:8 15:21 21:15
MIX Jozef Kurila st. / Paula Židovská Vojtech Molčan / Dominika Síkeľová 13:21 6:21  

Víťaz:       BK Sabinov                                   2:6        (7:13)    (314:385)

  Domáci: VEVA Huncovce Hostia:   KGB Rožňava B 1.set 2.set 3.set
1.DM Jozef Kurila Oskar Lörinc 21:16 21:6  
2.DM Ján Kurila Ján Rogos 21:16 21:16  
3.DM Jozef Kurila st. Ján Hlivák 14:21 21:16 20:22
Paula Židovská Michaela Mazurková 8:21 11:21  
1.ŠM Jozef Kurila / Ján Kurila Ladislav Šimon / Peter Hricovný 21:19 14:21 23:21
2.ŠM Jozef Kurila st. / Slavomír Daniel Ján Rogos / Ján Hlivák 17:21 10:21  
ŠŽ Paula Židovská / Martina Stašková Michaela Mazurková / Monika Mrázová 14:21 15:21  
MIX Slavomír Daniel / Martina Stašková Ladislav Šimon / Monika Mrázová 7:21 10:21  

Víťaz:       KGB Rožňava B                           3:5        (7:11)    (289:342)

  Domáci: MŠK Slavoj Spišská Belá Hostia:   KGB Rožňava B 1.set 2.set 3.set
1.DM Rastislav Lech Peter Hricovný 12:21 15:21  
2.DM Matúš Matava Ján Rogos 21:13 21:15  
3.DM Samuel Dubec Ján Hlivák 14:21 12:21  
Zuzana Lechová Michaela Mazurková 9:21 9:21  
1.ŠM Rastislav Lech / Matúš Matava Oskar Lörinc / Ján Rogos 21:16 22:24 21:13
2.ŠM Samuel Dubec / Ľubomír Tomaščák Peter Hricovný / Ján Hlivák 6:21 7:21  
ŠŽ Lenka Lechová / Alena Garanová Michaela Mazurková / Monika Mrázová 12:21 3:21  
MIX Ľubomír Tomaščák / Alena Garanová Oskar Lörinc / Monika Mrázová 12:21 19:21  

Víťaz:       KGB Rožňava B                           2:6        (4:13)    (236:333)

  Domáci: MŠK Slavoj Spišská Belá Hostia:   BK Sabinov 1.set 2.set 3.set
1.DM Rastislav Lech Jakub Molčan 21:14 18:21 22:24
2.DM Matúš Matava Samuel Molčan 18:21 19:21  
3.DM Samuel Dubec Justín Adamko 11:21 21:15 11:21
Lenka Lechová Dominika Síkeľová 7:21 11:21  
1.ŠM Rastislav Lech / Matúš Matava Jakub Molčan / Justín Adamko 18:21 15:21  
2.ŠM Samuel Dubec / Ľubomír Tomaščák Vojtech Molčan / Samuel Molčan 10:21 9:21  
ŠŽ Zuzana Lechová / Alena Garanová Klaudia Kalinayová / Alexandra Kalinayová 8:21 16:21  
MIX Ľubomír Tomaščák / Alena Garanová Vojtech Molčan / Alexandra Kalinayová 15:21 12:21  

Víťaz:       BK Sabinov                                   0:8        (2:16)    (262:368)

  Domáci: KBŠ Dolný Kubín Hostia:   BC Liptovský Mikuláš 1.set 2.set 3.set
1.DM Miloš Vonšák Matej Brestovský 21:17 21:17  
2.DM Rudolf Ďuratný Ján Šarmír 10:21 20:22  
3.DM Lukáš Turčina Michal Janek 21:16 21:8  
Martina Klimčíková Ľubica Maťková 21:12 21:14  
1.ŠM Miloš Vonšák / Marián Vicáň Matej Brestovský / Miroslav Lapák 21:18 21:17  
2.ŠM Bohumil Fedor / Teofil Fülöp Michal Janek / Pavel Urban 21:18 21:13  
ŠŽ Dana Fülöpová / Martina Klimčíková Romana Balážová / Aneta Strculová 17:21 21:6 21:8
MIX Marián Vicáň / Dana Fülöpová Pavol Glončák / Mirka Glončáková 21:16 21:11  

Víťaz:       KBŠ Dolný Kubín                         7:1        (14:3)    (341:255)