2. kolo 28.11.2015

Tabuľka po 2.kole

v r p zápasy sety body
1. KBŠ Dolný Kubín 4 0 0 28 4 58 10 8
2. BK Sabinov 3 0 1 22 10 46 24 6
3. VEVA Huncovce 3 0 1 22 10 44 29 6
4. KGB Rožňava B 2 0 2 19 13 40 28 4
5. SokoLH Liptovský Hrádok 1 0 3 8 24 25 52 2
6. BC Liptovský Mikuláš 1 0 3 6 26 17 53 2
7. Slavoj Spišká Belá 0 0 4 7 25 20 54 0

 

V druhom kole ligy sme hosťovali na kurtoch Liptovského Hrádku , kde sme odohrali zápasy proti mužstvám Liptovského Hrádku a Liptovského Mikuláša.

Usporiadateľ: Sokol Liptovský Hrádok

Domáci: Veva Huncovce Hostia:   BC Liptovský Mikuláš 1.set 2.set 3.set
1.DM Jozef Kurila Pavol Glončák 21:19 21:16
2.DM Ján Kurila Michal Krankus 21:17 16:21  21:15
3.DM Slavomír Daniel Dušan Kubín 21:9 21:13
Martina Stašaková Ľubica Maťková 21:18 21:19
1.ŠM Jozef Kurila /Ján Kurila Pavol Glončák /Dušan Kubín 20:11 20:12
2.ŠM Jozef Kurila st./ Slavomír Daniel Miroslav Lapák / Michal Krankus 12:21 11:21
ŠŽ Martina Stašaková / Paula Židovská Ľubica Maťková / Romana Balážová 21:16 21:15
MIX Jozef Kurila st./ Paula Židovská Miroslav Lapák / Aneta Strculová 21:14 19:21  21:8

Víťaz:       Veva Huncovce                           7:1        (14:4)    (352:286)

Domáci: Veva Huncovce Hostia:   Sokol Liptovský Hrádok 1.set 2.set 3.set
1.DM Jozef Kurila Matej Majerník 16:21 21:11  21:17
2.DM Ján Kurila Ján Kollár 19:21 21:17  21:12
3.DM Slavomír Daniel Michal Reiberger 15:21 12:21
Paula Židovská Kristína Kollarová 22:20 17:21  21:19
1.ŠM Jozef Kurila /Ján Kurila Matej Majerník /Ján Kollár 12:21 24:22  21:19
2.ŠM Jozef Kurila st./ Slavomír Daniel Michal Reiberger / Kristián Červeň 21:14 21:14
ŠŽ Martina Stašaková / Paula Židovská Jana Multáňová / Kristína Kollarová 21:7 21:11
MIX Jozef Kurila st./ Martina Stašaková Kristián Červeň/ Jana Multáňová 21:11 19:21  21:16

Víťaz:       Veva Huncovce                           7:1        (14:7)    (408:357)

Invalid Displayed Gallery

Domáci: Sokol Liptovský Hrádok Hostia:   MŠK Slavoj Spišská Belá 1.set 2.set 3.set
1.DM Matej Majerník Pavol Bonk 21:15 21:11
2.DM Ján Kollár Rastislav Lech 21:17 19:21  21:18
3.DM Kristián Červeň Samuel Dubec 21:14 14:21  21:15
Jana Multáňová Alena Garanová 18:21 12:21
1.ŠM Matej Majerík /Ján Kollár Pavol Bonk /Samuel Dubec 18:21 21:12  21:15
2.ŠM Michal Reiberger./ Kristián Červeň Ľubomír Tomaščák / Rastislav Lech 15:21 23:21  21:19
ŠŽ Jana Multáňová / Kristína Kollarová Zuzana Lechová / Lenka Lechová 14:21 21:17  19:21
MIX Michal Reiberger /Kristína Kollarová Ľubomír Tomaščák/ Alena Garanová 21:12 18:21  16:21

Víťaz:       Sokol Liptovský Hrádok                         5:3        (12:10)    (417:396)

Domáci: BC Liptovský Mikuláš Hostia:   MŠK Slavoj Spišská Belá 1.set 2.set 3.set
1.DM Pavol Glončák Pavol Bonk 21:14 18:21  21:19
2.DM Michal Krankus Rastislav Lech 21:18 18:21  17:21
3.DM Dušan Kubín Samuel Dubec 12:21 19:21
Ľubica Maťková Zuzana Lechová 21:8 21:7
1.ŠM Pavol Glončák /Dušan Kubín Pavol Bonk /Samuel Dubec 21:16 21:9
2.ŠM Miroslav Lapák./ Michal Krankus Ľubomír Tomaščák / Miroslav Mačičák 21:13 21:10
ŠŽ Ľubica Maťková / Romana Balážová Zuzana Lechová / Alena Garanová 21:12 21:13
MIX Miroslav Lapák /Romana Balážová Rastislav Lech/ Lenka Lechová 21:15 12:21  17:21

Víťaz:       BC Liptovský Mikuláš                         5:3        (12:7)    (365:301)

 

Usporiadateľ: KGB Rožňava

Domáci: KGB Rožňava B Hostia: BK Sabinov 1.set 2.set 3.set košíky sety body
1.DM Peter Hricovný Jakub Molčan 7:21 17:21 24:42 0:2 0:1
2.DM Ján Rogos Vojtech Molčan 12:21 11:21 23:42 0:2 0:1
3.DM Štefko Tomáš Samuel Molčan 18:21 15:21 33:42 0:2 0:1
Michaela Mazurková Alexandra Kalinayová 20:22 19:21 39:43 0:2 0:1
1.ŠM Ladislav Šimon / Ján Rogos Jakub Molčan / Justín Adamko 18:21 25:23 13:21 56:65 1:2 0:1
2.ŠM Peter Hricovný / Štefko Tomáš Vojtech Molčan / Samuel Molčan 21:16 12:21 21:12 54:49 2:1 1:0
ŠŽ Michaela Mazurková / Monika Mrázová Dominika Síkeľová / Klaudia Kalinayová  21:9  21:13  42:22  2:0  1:0
MIX  Ladislav Šimon / Monika Mrázová Justín Adamko / Alexandra Kalinayová  21:13  21:13  42:26  2:0  1:0

víťaz:                BK Sabinov

 313:331  7:11  3:5
Domáci: KBŠ Dolný Kubín Hostia: BK Sabinov 1.set 2.set 3.set košíky sety body
1.DM Miloš Vonšák Jakub Molčan 21:17 21:16 42:33 2:0 1:0
2.DM Adam Brestovský Vojtech Molčan 21:12 21:18 42:30 2:0 1:0
3.DM Silvester Slosarčík Samuel Molčan 18:21 21:19 13:21 52:61 1:2 0:1
Martina Klimčíková Klaudia Kalinayová 21:13 21:19 42:32 2:0 1:0
1.ŠM Miloš Vonšák / Adam Brestovský Jakub Molčan / Justín Adamko 21:14 21:13 42:27 2:0 1:0
2.ŠM Marián Vicáň / Silvester Slosarčík Vojtech Molčan / Samuel Molčan 21:10 21:18 42:28 2:0 1:0
ŠŽ  Dana Fülöpová / Martina Klimčíková Dominika Síkeľová / Alexandra Kalinayová  21:12  21:19  42:31  2:0  1:0
MIX  Marián Vicáň / Dana Fülöpová Justín Adamko / Alexandra Kalinayová  15:21  21:13  21:12  57:46  2:1  1:0

víťaz:              KBŠ Dolný Kubín

 361:288  15:3  7:1
Domáci: KGB Rožňava B Hostia: KBŠ Dolný Kubín 1.set 2.set 3.set košíky sety body
1.DM Ladislav Šimon Miloš Vonšák 6:21 13:21 19:42 0:2 0:1
2.DM Ján Rogos Adam Brestovský 9:21 9:21 18:42 0:2 0:1
3.DM Štefko Tomáš Silvester Slosarčík 21:18 21:15 42:33 2:0 1:0
Michaela Mazurková Martina Klimčíková 18:21 15:21 33:42 0:2 0:1
1.ŠM Ladislav Šimon / Ján Rogos Miloš Vonšák / Adam Brestovský 7:21 10:21 17:42 0:2 0:1
2.ŠM Peter Hricovný / Štefko Tomáš Marián Vicáň / Bohumil Fedor 21:19 21:19 42:38 2:0 1:0
ŠŽ

Michaela Mazurková / Monika

Mrázová

 

Martina Klimčíková / Dana Fülöpová

 

18:21

 

22:24

 

40:45

 

0:2

 

0:1

MIX Peter Hricovný / Monika Mrázová Marián Vicáň / Dana Fülöpová 21:18 18:21 18:21 57:60 1:2 0:1

víťaz:              KBŠ Dolný Kubín

 268:344  5:12  2:6