1. kolo 17.10.2015

Tabuľka po 1.kole

     v  r  p  zápasy  sety  body
1. BK Sabinov 2 0 0 16 0 32 2 4
2. KBŠ Dolný Kubín 2 0 0 15 1 31 2 4
3. KGB Rožňava B 2 0 0 14 2 28 5 4
4. VEVA Huncovce 1 0 1 8 8 16 18 2
5. SokoLH Liptovský Hrádok 0 0 2 2 14 6 28 0
6. Slavoj Spišká Belá 0 0 2 1 15 3 30 0
7. BC Liptovský Mikuláš 0 0 2 0 16 1 32 0

Naše mužstvo Veva Huncovce v prvom kole ligy hosťovalo v Dolnom Kubíne. Už pri vstupe do telocvične nás privítali stoly s občerstvením a príjemná bedmintonová partia. Malým negatívom v telocvični  bola slabá viditeľnosť čiar, čo nám znepríjemňovalo odhad dopadu košíka a stálo nás to niekoľko zbytočných chýb. Z nášho pohľadu bolo však ešte väčším negatívom hráčska sila súpera :-) – KBŠ Dolný Kubín, kde nám v zápase nedali ani najmenšiu nádej na prijateľný výsledok. Jediný bod sa podaril Jankovi s Jožkom, keď po úpornom boji v treťom sete súper smečoval mimo kurtu.

Ďakujeme usporiadateľom za veľmi príjemné prostredie, príjemnú atmosféru, pohostenie i hráčsku lekciu a tešíme sa na odvetu.

Usporiadateľ : KBŠ Dolný Kubí n

  Domáci: KBŠ Dolný Kubín Hostia: VEVA Huncovce 1.set 2.set 3.set košíky sety body
1.DM Miloš Vonšák Jozef Kurila 21:16 21:13 42:29 2:0 1:0
2.DM Adam Brestovský Ján Kurila 21:2 21:7 42:9 2:0 1:0
3.DM Rudolf Ďuratný Slavomír Daniel 21:17 21:17 42:34 2:0 1:0
Martina Klimčíková Martina Stašková 21:11 21:7 42:18 2:0 1:0
1.ŠM Miloš Vonšák / Teofil Fülöp Jozef Kurila / Ján Kurila 16:21 21:16 21:23 58:60 1:2 0:1
2.ŠM Adam Brestovský / Lukáš Turčina Slavomír Daniel / Jozef Kurila st. 21:10 21:15 42:25 2:0 1:0
ŠŽ Martina Klimčíková / Dana Fülöpová Martina Stašková / Paula Židovská 21:16 21:13 42:29 2:0 1:0
MIX Marián Vicáň / Dana Fülöpová Jozef Kurila st. / Paula Židovská 21:8 21:10 42:18 2:0 1:0
víťaz: KBŠ Dolný Kubín 352:222 15:2 7:1

V druhej časti kola sme sa stretli so MŠK Slavoj Spišská Belá, proti tomuto súperovi sa nám podarilo vybojovať  skvelý výsledok. Jediný bod sme stratili druhej štvorhre, kde sme nestačili na dvojicu Rasťo -Ľubo.

  Domáci: VEVA Huncovce Hostia: MŠK Slavoj Spišská Belá 1.set 2.set 3.set košíky sety body
1.DM Jozef Kurila Pavol Bonk 23:21 21:12 44:33 2:0 1:0
2.DM Ján Kurila Rastislav Lech 21:13 21:15 42:28 2:0 1:0
3.DM Slavomír Daniel Ľubomír Tomaščák 24:26 21:11 21:13 66:50 2:1 1:0
Martina Stašková Alena Garanová 21:9 21:16 42:25 2:0 1:0
1.ŠM Jozef Kurila / Ján Kurila Pavol Bonk / Samuel Dubec 21:15 21:14 42:29 2:0 1:0
2.ŠM Slavomír Daniel / Jozef Kurila st. Rastislav Lech / Ľubomír Tomaščák 16:21 18:21 34:42 0:2 0:1
ŠŽ Paula Židovská / Martina Stašková Alena Garanová / Zuzana Lechová 21:15 21:15 42:30 2:0 1:0
MIX Jozef Kurila st. / Valéria Kurilová Samuel Dubec / Lenka Lechová 21:15 21:10 42:25 2:0 1:0
víťaz: VEVA Huncovce 354:262 14:3 7:1

Na posledný zápas nastúpili KBŠ Dolný Kubín – MŠK Slavoj Spišská Belá, kde Dolný Kubín opäť potvrdil svoje kvality a nedovolil súperom uhrať ani set.

  Domáci: KBŠ Dolný Kubín Hostia: MŠK Slavoj Spišská Belá 1.set 2.set 3.set košíky sety body
1.DM Miloš Vonšák Pavol Bonk 21:12 21:5 42:17 2:0 1:0
2.DM Adam Brestovský Rastislav Lech 21:4 21:5 42:9 2:0 1:0
3.DM Lukáš Turčina Ľubomír Tomaščák 21:18 21:10 42:28 2:0 1:0
Martina Klimčíková Zuzana Lechová 21:12 21:9 42:21 2:0 1:0
1.ŠM Miloš Vonšák / Adam Brestovský Pavol Bonk / Samuel Dubec 21:4 21:8 42:12 2:0 1:0
2.ŠM Marián Vicáň / Rudolf Ďuratný Miroslav Mačičák / Ľubomír Tomaščák 21:4 21:2 42:6 2:0 1:0
ŠŽ Martina Klimčíková / Dana Fülöpová Zuzana Lechová / Alena Garanová 21:14 21:8 42:22 2:0 1:0
MIX Marián Vicáň / Dana Fülöpová Samuel Dubec / Lenka Lechová 21:8 21:11 42:19 2:0 1:0
víťaz: KBŠ Dolný Kubín 336:134 16:0 8:0

DSC_0039

 

Usporiad a teľ : BK Sabinov

Domáci: Sokol Liptovský Hrádok Hostia:   KGB Rožňava B 1.set 2.set 3.set
1.DM Tomáš Greguss Patrik Šimon 23:21 21:13
2.DM Matej Majerík Ladislav Šimon 21:15 22:20
3.DM Kristián Červeň Peter Hricovný 9:21 13:21
Renáta Perašinová Michaela Mazurková 17:21 16:21
1.ŠM Tomáš Greguss / Matej Majerík Patrik Šimon / Ladislav Šimon 20:22 20:22
2.ŠM Ján Kollár / Kristián Červeň Oskar Lörinc / Ján Rogos 21:16 9:21 13:21
ŠŽ Kristína Kollarová / Renáta Perašinová Michaela Mazurková / Monika Mrázová 15:21 6:21
MIX Ján Kollár / Kristína Kollarová Peter Hricovný / Monika Mrázová 19:21 8:21

Víťaz:       KGB Rožňava B                           2:6        (5:12)    (273:339)

 

Domáci: BK Sabinov Hostia:   BC Liptovský Mikuláš 1.set 2.set 3.set
1.DM Jakub Molčan Michal Janek 22:20 21:9
2.DM Samuel Molčan Pavol Glončák 21:14 20:22 21:14
3.DM Justín Adamko Dušan Kubín 21:6 21:11
Klaudia Kalinayová Ľubica Maťková 21:19 21:19
1.ŠM Jakub Molčan / Justín Adamko Michal Janek / Pavol Glončák 21:11 21:13
2.ŠM Vojtech Molčan / Samuel Molčan Miroslav Lapák / Dušan Kubín 21:10 21:11

 

ŠŽ

Dominika Síkeľová / Alexandra

Kalinayová

 

Ľubica Maťková / Romana Balážová

 

21:18

 

21:12

MIX Vojtech Molčan / Alexandra Kalinayová Miroslav Lapák / Mirka Glončáková 21:13 21:13

Víťaz:       BK Sabinov                                   8:0        (16:1)    (357:235)

Domáci: BK Sabinov Hostia:     Sokol Liptovský Hrádok 1.set 2.set 3.set
1.DM Jakub Molčan Tomáš Greguss 21:9 21:14
2.DM Vojtech Molčan Matej Majerík 21:10 21:15
3.DM Samuel Molčan Ján Kollár 23:21 18:21 21:17
Klaudia Kalinayová Kristína Kollarová 21:6 21:13
1.ŠM Jakub Molčan / Justín Adamko Tomáš Greguss / Kristián Červeň 21:12 21:11
2.ŠM Vojtech Molčan / Samuel Molčan Ján Kollár / Matej Majerík 21:16 21:10

 

ŠŽ

Dominika Síkeľová / Alexandra

Kalinayová

 

Kristína Kollarová / Renáta Perašinová

 

21:17

 

21:12

MIX Justín Adamko / Alexandra Kalinayová Kristián Červeň / Renáta Perašinová 21:14 21:19

Víťaz:       BK Sabinov                                   8:0        (16:1)    (356:237)

Domáci: KGB Rožňava B Hostia:   BC Liptovský Mikuláš 1.set 2.set 3.set
1.DM Patrik Šimon Michal Janek 21:17 21:14
2.DM Peter Hricovný Pavol Glončák 21:14 21:18
3.DM Ján Rogos Dušan Kubín 21:16 21:14
Michaela Mazurková Ľubica Maťková 21:16 21:19
1.ŠM Oskar Lörinc / Ján Rogos Michal Janek / Miroslav Lapák 21:16 21:17
2.ŠM Ladislav Šimon / Peter Hricovný Pavol Glončák / Dušan Kubín 21:18 21:16
ŠŽ Michaela Mazurková / Monika Mrázová Ľubica Maťková / Romana Balážová 21:12 21:13
MIX Ladislav Šimon / Monika Mrázová Miroslav Lapák / Mirka Glončáková 21:10 21:9

Víťaz:       KGB Rožňava B                           8:0        (16:0)    (336:239)